Στην εκπομπή Δύο στις 10 μίλησε η Μαριάννα Τουμασάτου και παραδέχτηκε ότι στα μαθητικά της χρόνια είχε ασκήσει bullying σε άλλα παιδιά θεωρώντας ότι κάνει πλάκα. «Καλό παιδί δεν ήμουν ποτέ. Κάτι για το οποίο ντρέπομαι και τώρα. Στο σχολείο έκανα bullying. Δεν το καταλάβαινα τότε, αλλά με τα σημερινά δεδομένα είναι bullying».
«Δεν σχολίαζα εξωτερικά χαρακτηριστικά, πιο πολύ το μπούλινγκ που έκανα εγώ είχε να κάνει με τα παιδιά που δεν τολμούσαν πολλά πράγματα. Μπορεί εκείνο το παιδί να μην είχε την υποστήριξη που είχα εγώ από το σπίτι μου. Το 2024 αυτό είναι ανεπίτρεπτο. Την εποχή που πήγαινα εγώ σχολείο φαινόταν κανονικό… Αυτό εννοώ ότι δεν ήμουν καλό παιδί» ανέφερε μέσα σε όλα.
Znews.gr