Όταν ο ήλιος υποχωρεί και ο ουρανός γεμίζει με τα αστέρια του, η Άρτα φέρνει τη μαγεία του κινηματογράφου στις καλοκαιρινές μας νύχτες. Μετά από μήνες αναμονής, ο Δημοτικός Θερινός Κιν/φος “Ορφέας” Άρτας από Πέμπτη 20 Ιουνίου, μας ανοίγει τις πόρτες του, υπόσχοντας ατελείωτη διασκέδαση και ατμόσφαιρα γεμάτη ενθουσιασμό!
Ξεχάστε τα συνηθισμένα βράδια. Η εμπειρία του Θερινού Σινεμά στην Άρτα είναι κάτι τελείως διαφορετικό. Όταν καθίσετε στις αναπαυτικές καρέκλες, βυθίζεστε σε έναν κόσμο μαγικό, όπου οι ιστορίες παίρνουν ζωή κάτω από τον απεριόριστο ουρανό.
Από τα μεγάλα κινηματογραφικά επιτεύγματα μέχρι τις τελευταίες νέες κυκλοφορίες, το πρόγραμμα του Θερινού Κιν/φο “Ορφέας” Άρτας καλύπτει κάθε γούστο και ηλικία. Ανυπομονείτε για μια ρομαντική κομεντί; Ή μήπως προτιμάτε μια συναρπαστική δράση; Ανεξάρτητα από τις προτιμήσεις σας, ο Δημοτικός Θερινός Κιν/φος “Ορφέας” θα σας προσφέρει τις καλύτερες επιλογές για αξέχαστες κινηματογραφικές στιγμές.
Και για τους μικρούς μας φίλους, ο Δημοτικός Θερινός Κιν/φος “Ορφέας” διαθέτει ειδικά προγράμματα που θα τους κρατήσουν αμείωτα ενθουσιασμένους. Από τις αγαπημένες παιδικές ταινίες μέχρι τις περιπετειώδεις κινούμενες ταινίες.
Ετοιμαστείτε να βυθιστείτε σε έναν κόσμο φαντασίας, συναισθημάτων και ατελείωτης διασκέδασης κάτω από τον ουρανό της Άρτας. Ο Κιν/φο “Ορφέας” σας προσκαλεί να ζήσετε την απόλυτη κινηματογραφική εμπειρία!
Δημοτικός Θερινός Κιν/φος Άρτας “ΟΡΦΕΑΣ”
Διεύθυνση: Περιφερειακή Οδός, 47100, Άρτα
Τηλέφωνο Επικοινωνίας: 6973904501 – email: mediasoft@mediasoft.gr
Έναρξή των κινηματογραφικών προβολών
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)